Kraunama..

Viskas iš akmens

Mano sukurti antkapiniai paminklai, tvorelės, kryžiai įpasmins jūsų artimųjų atminimą, autorinės skulptūros, tvoros, smulkesni kiemo dekoro objektai ir kitos eksterjero detalės jūsų aplinką pavers sakralia ir nepakartojama. Akmens dirbiniai pagražins jūsų namus, suteiks jiems originalumo ir netgi palengvins namų ruošos darbus, nes akmuo yra patikima ir itin lengvai prižiūrima apdailos medžiaga. Mano įmonėje pagaminti židiniai, stalviršiai, laiptai, laiptų pakopos, palangės taps išskirtinėmis jūsų namų stiliaus detalėmis.

Įdėmiai išklausau visus pageidavimus, patariu, kai žmonės nežino, ką pasirinkti. Kiekvieną darbą darau su didele atsakomybe.

Darau:

Alt

Interjero akcentai

Galiu pagaminti įvairias akmenines interjero detales, taip pat interjero aksesuarus – skulptūrėles, gėlių ar vaisių vazas, fontanus ir kt. Akmeniniai aksesuarai puoš jūsų namus ir tarnaus amžinai.

Alt

Kiemo akcentai

Akmeniniai akcentai jūsų kieme puošia aplinką ir atspindėti jūsų stilių. Fantazuokit, svajokit, o aš pasistengsiu, kad jūsų pageidavimai būtų išpildyti.

Alt

Autoriniai skulptūriniai paminklai

Turiu užsitarnavęs liaudies meistro vardą, sukaupiau didelę patirtį, todėl, tikiuosi, pasitikėsite mano skoniu, supratimu ir amato išmanymu. 

Alt

Antkapiniai paminklai, tvorelės

Paminklus gaminu iš jūsų pasirinkto šlifuoto arba natūralaus, nešlifuoto akmens. Visi mano paminklai skirtingi, lygiai tokio pat nerasit, bet jūsų pageidavimu galiu sukurti ir išskirtinį, vienetinį paminklą. Mano darbas paremtas didele patirtimi, amato išmanymu ir akmens apdirbimo meno tradicijomis.

Alt

Židiniai ir jų apdaila

Akmeninis židinys gali tapti jūsų namų širdimi, traukos vieta. Iš natūralaus akmens atlikta apdaila atrodo prabangiai, bet yra ir praktiška. 

Alt

Laiptų pakopos

Akmeniniai laiptai yra ilgaamžiai, juos lengva prižiūrėti, taip pat jie padeda kurti originalų namų stilių. Akmeninius laiptus galima įrengti bet kokios paskirties pastato viduje ir išorėje ar kieme.

Alt

Stalviršiai

Akmeninės interjero detalės – stilinga ir praktiška. Jūsų namų stalviršiams parinksiu patį tinkamiausią ir patikimiausią šlifuotą akmenį.

Alt

Vidinės palangės

Užsisakykite akmenines palanges, ir suprasite, kad jūsų pasirinkimas buvo teisingiausias – subtilu, stilinga ir ypač praktiška.